Aktualności

Dyrektorzy szkół i placówek realizujących Program Przeciwdziałania Wadom Postawy Ciała proszeni są o wypełnienie formularza danych znajdującego się w załączeniu i przesłanie go w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2013 r. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zebrane w ten sposób informacje pozwolą na aktualizację bazy danych realizatorów Programu oraz sprawniejszy przepływ informacji.

Formularz danych realizatora programu

 

Przedstawiamy szczegółowe harmonogramy działań związanych z Programem na rok szkolny 2013/2014. Prosimy wszystkich realizatorów Programu o zapoznanie się z nimi, a Dyrektorów szkół i placówek o zapewnienie ich terminowej realizacji.

Więcej…

 

Przypominam, iż ruszyła rekrutacja szkół i placówek do Programu Przeciwdziałania Wadom Postawy Ciała u Dzieci i Młodzieży w Województwie Opolskim – edycja 2013/2014.

Więcej…

 

Zgodnie z zaplanowaną w harmonogramie semestralną ewaluacją Programu, zwracam się z prośbą o wypełnienie arkusza diagnostycznego znajdującego się w załączeniu.

Załącznik

 

Informujemy, iż w zakładce “Harmonogram” znajdują się szczegółowe informacje o terminach realizacji zadań wojewódzkich, obligatoryjnych i wspierających w roku szkolnym 2012/2013.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 5
Partnerzy


Wojewoda Opolski


Marszałek
Województwa Opolskiego


Opolski Kurator
Oświaty


Politechnika Opolska


Opolski Oddział
Wojewódzki
Narodowego
Funduszu Zdrowia


Wojewódzka Stacja
Sanitarno-
Epidemiologiczna
w Opolu


Państwowa Medyczna
Wyższa Szkoła
Zawodowa w Opolu

Statystyka
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości